Międzynarodowy Turniej Wielogłowy CUP rocznik 2010

Mecze i wyniki będą aktualizowane na bierząco.Pierwszy gwizdek 9:00.Odprawa trenerów 8:45.Grupy sześcio zespołowe,drużyny grają w grupie każdy z każdym,następnie awansem utworzą się ligi Angielska,Hiszpańska i Niemiecka

Lokalizacja: Stadion Dąbrovia (w sąsiedztwie zakładów Wiśniowski)

Data: 2019-06-22 - 2019-06-22



FAZA GRUPOWA

FAZA PUCHAROWA



Grupa A Boisko nr.1

DrużynaMeczeBilansPunkty
1

Estima AP Wieloglowy-Nowy Sącz 1

523-3 (20)13
2

AP Champions Brzesko

516-4 (12)12
3

MUKS Dunajec 1

515-7 (8)10
4

Goal

55-16 (-11)6
5

MSK Podolinec

57-15 (-8)3
6

UKS Lach Podegrodzie

51-22 (-21)0
Mecze - Grupa A Boisko nr.1


Grupa B Boisko nr.2

DrużynaMeczeBilansPunkty
1

Sandecja

530-1 (29)15
2

KS Zakopane

519-7 (12)10
3

Aserekteam

517-13 (4)9
4

AP Respect Szalowa

514-8 (6)7
5

MUKS Dunajec 2

52-23 (-21)1
6

LKS Mordarka

51-31 (-30)1
Mecze - Grupa B Boisko nr.2


Grupa C boisko nr.3

DrużynaMeczeBilansPunkty
1

PKS Jadwiga Kraków

530-2 (28)15
2

Kolejarz Stróże

516-6 (10)10
3

Lech Poznań Footbal Academy Kołaczyce

57-13 (-6)7
4

AP Champions Chełmiec

52-6 (-4)7
5

LKS Płomień Limanowa

512-18 (-6)4
6

Estima AP Wieloglowy-Nowy Sącz 2

54-26 (-22)0
Mecze - Grupa C boisko nr.3


Liga Angielska miejsca od 1 do 6 Boisko nr.2

DrużynaMeczeBilansPunkty
1

PKS Jadwiga Kraków

57-1 (6)13
2

Sandecja

510-3 (7)10
3

Estima AP Wieloglowy-Nowy Sącz 1

513-7 (6)9
4

KS Zakopane

59-4 (5)7
5

AP Champions Brzesko

56-15 (-9)4
6

Kolejarz Stróże

54-19 (-15)0
Mecze - Liga Angielska miejsca od 1 do 6 Boisko nr.2


Liga Hiszpańska miejsca od 7 do 12 Boisko nr.3

DrużynaMeczeBilansPunkty
1

MUKS Dunajec 1

49-3 (6)8
2

AP Champions Chełmiec

54-5 (-1)7
3

Aserekteam

48-6 (2)6
4

AP Respect Szalowa

44-3 (1)6
5

Lech Poznań Footbal Academy Kołaczyce

45-7 (-2)4
6

Goal

31-7 (-6)0
Mecze - Liga Hiszpańska miejsca od 7 do 12 Boisko nr.3


Liga Niemiecka miejsca od 13 do 18 Boisko nr.1

DrużynaMeczeBilansPunkty
1

MSK Podolinec

59-4 (5)9
2

Estima AP Wieloglowy-Nowy Sącz 2

59-7 (2)8
3

LKS Płomień Limanowa

58-7 (1)8
4

UKS Lach Podegrodzie

55-5 (0)5
5

LKS Mordarka

55-10 (-5)5
6

MUKS Dunajec 2

53-6 (-3)3
Mecze - Liga Niemiecka miejsca od 13 do 18 Boisko nr.1